2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Michrów
Dodane 22 maja 2024

Administrator syropiarni z uprawnieniami na wózki widlowe

Lokalizacja

Michrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do Fabryki Pepsico w Michrowie poszukujemy kandydatów chetnych do pracy w charakterze administratora w dziale Syropiarni. Wymagamy doświadczenia w pracy biurowej oraz jako operator wózka widłowego.

ok 50% czasu wozisz syropy i półprodukty pomiedzy magazynami

ok 50% czasu spędzasz przed komputerem

UWAGA - praca zmianowa 8 godzinna z mozliwością ustalenia elastycznego grafiku pracy :)

Twój zakres obowiązków

  • Inwentaryzujesz magazyny w oparciu o obowiązujące procedury oraz prowadzisz rejestry stanów i ruchów magazynowych w systemie SAP,

  • Raportujesz dane magazynowe, tworzysz arkusze pomocnicze (np. dla potrzeb inwentaryzacji), wyszukujesz i konsolidujesz potrzebne dane,

  • Archiwizujesz dokumenty magazynowe,

  • Kontrolujesz przestrzeganie zasady FIFO w magazynie koncentratów,

  • Wykonujesz zlecone przez przełożonego projekty zmierzające do poprawienia wizualności, stanu bhp i p-poż. oraz redukcji kosztów operacyjnych magazynu koncentratów,

  • Odpowiadasz za optymalną organizację przestrzeni magazynu koncentratów,

  • Współpracujesz z działami finansów, produkcji oraz zapewnienia jakości w zakresie rozliczeń ruchów magazynowych w obszarze syropiarni,

  • Współdziałasz przy opracowaniu oraz aktualizacji procedur rozliczeń w obszarze syropiarni,

  • Kontrolujesz parametry procesu technologicznego w obszarze syropiarni,

  • Przygotowujesz i weryfikujesz procedury, instrukcje, formularze dokumentujące proces przyjęcia surowców na Syropiarni,

  • Wprowadzasz wszystkie konieczne dane do systemu SAP np. dot. numeru partii koncentratu,

  • Zgłaszasz niezgodności z normami,

  • Wykonujesz standardowe obowiązki Technika Syropiarni: nadzorujesz dodawanie i dodajesz koncentraty, prowadzisz magazyn koncentratów, pobierasz i przyjmujesz surowce, - prowadzisz elektroniczny arkusz stanu magazynowego, przeprowadzasz korektę syropu, prowadzisz ścisłą współpracę z Kierownikiem Produkcji w ramach zapewnienia dostępności syropu do produkcji, przyjmujesz dostawy cukru, prowadzisz raport zmianowy o zużyciu syropów, przygotowujesz dokumentację o produkcji syropu, kontaktujesz się z Działem Utrzymania Ruchu w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy w obszarze Syropiarni.

Nasze wymagania

  • Umiesz planować prace,

  • Posiadasz wiedzę na temat podstawowych procesów chemicznych,

  • Znasz proces technologiczny w obszarze syropiarni,

  • Dbasz o porządek i czystość w obszarze syropiarni,

  • Jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej,

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub średnie ( preferowane materiałoznawstwo, technologia żywności, chemia, pokrewne),

  • Potrafisz obsługiwać aplikacje Office – w stopniu min dobrym,

  • Posiadasz zdolności analityczne,

  • Posiadasz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

To oferujemy

  • Stabile satrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na cały etat,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe

Lokalizacja

Michrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michrów
ID: 920184895