2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Lubelskie
  6. Wsparcie techniczne - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Administrator / Specjalista ds. wsparcia IT - Helpdesk

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i odpowiadanie na pytania użytkowników w ramach wsparcia wewnętrznego i zewnętrznego

  • Sprawowanie pieczy nad oprogramowaniem systemowym i użytkowym

  • Wsparcie IT użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym (drukarki, projektory, skanery, drukarki etykiet, monitoring)

  • Przygotowanie stanowisk pracy dla nowych pracowników

  • Nadzorowanie ewidencji sprzętu Informowanie użytkowników o przestojach w dostępie do usług i prowadzonych czynnościach serwisowych w środowisku IT

Nasze wymagania:

  • Minimalna wiedza na temat systemów operacyjnych Microsoft, Linux

  • Doświadczenie w obsłudze programów Microsoft Outlook i pakietu Microsoft Office

  • Dobra znajomość sieci komputerowej LAN/WAN, VLAN

  • Doświadczenie w zakresie obsługi sieci VPN/zdalnego dostępu/konfiguracji środowiska sieciowego

  • Znajomość środowiska sieciowego, w tym bezprzewodowe Wysoki poziom komunikatywności,

Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność z korzystania z dokumentacji technicznej w j. angielskim,

  • Chęci do stałego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji,

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania (pensja stała + premia), możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Szkolenia techniczne z zakresu oferowanych rozwiązań, prowadzone przez dystrybutorów oraz producentów,

  • Pracę w młodym zespole w fantastycznej atmosferze w stabilnej, bardzo szybko rozwijającej się firmie,

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego szkolenia nie tylko z zakresu bezpieczeństwa sieci, ale także ogólne szkolenia IT, np. szkolenia Microsoft, Vmware itp.), możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 916491804