2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódź
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Polesie
Katarzyna
Dodane 26 kwietnia 2024

Administrator Sieci Informatycznej

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Greek Trade - producent, dystrybutor i importer produktów z branży spożywczej w związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Produkcyjnego i Centrum Logistycznego w Porszewicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Porszewice 18s, 95-200 Pabianice (praca stacjonarna)

Godziny pracy: 8-16 (poniedziałek - piątek)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie stanowisk komputerowych

  • Podstawowa konserwacja oraz naprawa sprzętu komputerowego, urządzeń biurowych i drukarek

  • Udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom w zakresie systemów, aplikacji i sprzętu IT – pierwsza linia wsparcia

  • Podnoszenie świadomości informatycznej pracowników obsługiwanych jednostek

  • Wspieranie użytkowników w zakresie podstawowej obsługi systemu ERP

  • Weryfikowanie poprawności funkcjonowania systemów, aplikacji i sprzętu IT

  • Zapewnienie ciągłości pracy sieci LAN/WAN/WLAN/VPN z zachowaniem standardów i zasad bezpieczeństwa systemów informatycznych

  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych projektów informatycznych

  • Przygotowywanie i dbanie o aktualność dokumentacji technicznych

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego oraz programów i systemów komputerowych

  • Zarządzanie telefonią cyfrową VOIP oraz telefonami służbowymi GSM

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe lub wyższe w trakcie, kierunkowe

  • Biegła znajomość budowy i obsługi komputera, umiejętność sprawdzania poprawności działania jego komponentów

  • Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania oraz sprzętu IT

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows 10/11

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft 365

  • Podstawowa znajomość funkcjonowania domeny oraz protokołu RDP

  • Znajomość narzędzi zdalnego zarządzania stacjami roboczymi

  • Znajomość sieci komputerowych w zakresie : elementy sieci, budowania, diagnozowanie, usuwanie awarii, znajomość protokołów sieci Internet

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z powierzonymi obowiązkami

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Odpowiedzialność, dokładność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do skutecznej komunikacji z użytkownikami końcowymi o różnym poziomie technicznym

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Mile widziane:

  • Znajomość systemów Windows Serwer

  • Znajomość terminali magazynowych Motorola, Zebra

  • Znajomość systemu COMARCH ERP XL

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uznaniowej

  • Dofinansowanie do Karty sportowej i Pakietu prywatnej opieki medycznej POLMED

  • Ubezpieczenie grupowe WARTA

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń i kursów)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w wiadomości prywatnej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 911272930