2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ruda Śląska
Dodane 03 kwietnia 2024

Administrator projektu

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Międzynarodowa firma AYESA świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Kontraktem w sektorze architektury, inżynierii lądowej, przemysłowej, infrastruktury drogowej i kolejowej poszukuje osoby na stanowisko: Project Administrator/Administrator projektu

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z Project Managerem i działem projektowym

  • Prowadzenie korespondencji kontraktowej (w tym archiwizacja na serwerze zgodnie z przyjętym systemem)

  • Przygotowanie wstępnych wersji pism kontraktowych.

  • Koordynacja obiektu informacji pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego, w tym zapewnienie kompletnej i terminowej informacji o terminach wynikających z zapisów umowy IK – Zamawiający

  • Sporządzanie raportów miesięcznych, notatek ze spotkań i protokołów z rad budowy

  • Prowadzenie rejestru podwykonawców Generalnego Wykonawcy oraz innych rejestrów wymaganych przez Zamawiającego w tym m.in. rejestr wejść/wyjść personelu IK, rejestr wniosków o zatwierdzenie materiałów, rejestr projektów warsztatowych przekazywanych przez Nadzór Autorski

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci/absolwenci kierunków technicznych (budownictwo)

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz programów poczty elektronicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju zawodowego

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę/Umowa zlecenie

 CV prosimy przesyłać w formacie pdf. Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 909144283