2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 03 kwietnia 2024

Administrator. Praca w biurze

Wynagrodzenie

1 - 2 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Administrator w szkole spawania

Dołączaj do naszego zespołu jeżeli :

1. masz poukładane w życiu i głowie/jesteś stabilny/a

2. jesteś szybki/a, komunikacyjny/a,

3.umiesz pracować samodzielnie/rdzisz sobie swietnie we wsystkim/

4.umiesz zarządzać/dogadujesz się/jesteś liderem.

W takim przypadku zapraszam Cie do kontaktu! 57*****22

Krótki opis:

Miejsce pracy: centrum miasta Wrocław

Obowiązki: poszukiwanie klientów/Tworzenie harmonogramów nauki dla uczniów, Komunikacja z klientami,doradztwo, organizacja wydarzeń edukacyjnych, kontrolowanie uczelni/ zarządzanie bierzącymi sprawami

Wymagania: Doświadczenie w pracy administracyjnej

Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Dobre umiejętności komunikacyjne Umiejętności organizacyjne

Chęć rozwoju i nauki

Oferujemy: konkretna umysłowa robota wiążąca się z rozwojem osobistym/Konkurencyjne wynagrodzenie/ Oficjalne zatrudnienie i pakiet socjalny/

Zadzwoń pod numer 57*******22.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909210283