2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
HR AAA AUTO
Dodane 31 maja 2024

Administrator pojazdów - AAA Auto Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś osobą skrupulatną i dobrze zorganizowaną? Nie przeraża Cię praca z dokumentami? Może to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko Administratora/ki pojazdów!

Twój zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie poprawności danych i kompletności dokumentów zakupionych pojazdów

  • Archiwizacja dokumentów samochodów zakupionych

  • Zamawianie odpisów notarialnych faktur

  • Zgłoszenie pojazdów na export oraz przygotowanie dokumentów do rejestracji

  • Sprawdzanie pojazdów pod względem zastawów - Krajowy Rejestr Zastawów

  • Dbanie o terminowość wykonywania badań technicznych oraz aktualizacja danych w wewnętrznym systemie

  • Współpraca z działem prawnym oraz reklamacji

  • Kontakt z klientem w przypadku problemów z rejestracją

  • Odpowiedzialność za oddelegowywanie mandatów

    To oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Pracę w międzynarodowym zespole

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz efektów pracy

  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu)

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

  • Pakiet medyczny

  • Karta sportowa na korzystnych warunkach finansowych

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Nasze wymagania:

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Dobrej organizacji czasu pracy

  • Mile widziana znajomości języka angielskiego

  • Zaangażowania i odpowiedzialności

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenia minimum średniego

  • Skrupulatności i dokładność

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 682391850