2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
konrad.pytlas
Dodane 30 kwietnia 2024

Administrator nieruchomości ŁÓDŹ

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

art.Locum S.A. to spółka deweloperska, działająca na rynku nieruchomości mieszkaniowych od 2000 roku i realizująca projekty w największych miastach Polski. Ponadto zarządzamy wspólnotami mieszkaniowymi, w zasobach których znajduje się ponad 5 tysiący lokali mieszkalnych i użytkowych.

W związku z rozwojem naszej firmy, nowymi wyzwaniami i rosnącymi potrzebami poszukujemy osób, które dołączą do nas na stanowisku:

Administrator Nieruchomości

Główne zadania:

Administrowanie przekazaną do obsługi nieruchomością, a w szczególności koordynowanie wszystkich współpracujących ze Wspólnotą firm,

Prowadzenie dokumentacji Wspólnoty zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, zapisami umowy i standardami Spółki,

Monitorowanie lokalnego rynku usług na nieruchomościach Wspólnot w celu zmian kontrahentów lub negocjowania nowych warunków umów,

Nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego budynków należących do obsługiwanych nieruchomości oraz nad ich remontami,

Kontrola realizacji umów, przygotowywanie nowych projektów uchwał dla Wspólnot Mieszkaniowych,

Odczytywanie i wprowadzanie do bazy danych oprogramowania do zarządzania odczytów liczników głównych i lokalowych zgodnie z wymogami wynikającymi z zapisów umowy i standardów Spółki,

Dokonywanie rozliczeń mediów i części wspólnych nieruchomości przy pomocy oprogramowania do zarządzania, które wykorzystuje Spółka,

Przygotowywanie materiałów na zebrania właścicieli lokali w obsługiwanych Wspólnotach przez Spółkę, prowadzenie lub udział w zebraniach w okresie sprawozdawczym,

Kontrola i monitorowanie wykonania planu gospodarczego Wspólnot Mieszkaniowych, płynności i prawidłowej gospodarki finansowej Wspólnoty.

Oczekujemy:

Doświadczenia i umiejętności obsługi klienta w zakresie administrowania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych,

Wykształcenia min. średniego,

Znajomości pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość programów do finansowej obsługi nieruchomości firmy Mieszczanin,

Umiejętności komunikacyjnych,

Prawa jazdy kat. B,

Umiejętności zarządzania czasem, dyspozycyjności,

Wykazywania inicjatywy i samodzielności przy rozwiązywaniu problemów.

CV ze zdjęciem oraz klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych, prosimy wysłać za pomocą poczty e-mail.

Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest przesłanie wraz z CV podpisanego przez kandydata oświadczenia o poniższej treści w formie zeskanowanej lub załączonego zdjęcia:

artlocum.pl/obowiazek_informacyjny_rekrutacja-artlocum.pdf

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912115990