2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Targówek
Dodane 22 maja 2024

Administrator nieruchomości

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska

-  Nadzorowanie nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych zarządzanych przez firmę;

-  Współpraca z zarządami Wspólnot oraz deweloperami;

-  Prowadzenie korespondencji z mieszkańcami i urzędami;

-  Przygotowanie i obsługa umów związanych z administrowaniem nieruchomościami;

-  Nadzór i koordynacja firm świadczących usługi na rzecz zarządzanej nieruchomości np. ochrony, sprzątania itp.;

-  Rozwiązywanie bieżących kwestii dotyczących funkcjonowania nieruchomości;

-  Monitorowanie bieżącego stanu nieruchomości;

-  Rekomendowanie działań usprawniających działanie nieruchomości;

Wymagania

-  Znajomość problematyki administrowania nieruchomościami mieszkaniowymi;

-  Znajomość zasad działania Wspólnot Mieszkaniowych;

- Znajomości pakietu MS Office (Word, Excel);

-  Umiejętności pracy w zespole;

- Dobre umiejętności komunikacyjne;

Oferujemy

-  Zatrudnienie na podstawie wybranej formy - umowy o pracę, zlecenie lub w ramach samozatrudnienia;

-  Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego;

-  Adekwatne wynagrodzenie;

-  Telefon służbowy;

-  Praca w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole;

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 920226188