2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Nowa Huta
Dodane 29 kwietnia 2024

Administrator/ka terenowy

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się administracją nieruchomości z siedzibą w Krakowie o ugruntowanej pozycji rynkowej

obecnie poszukuje kandydata/ki na stanowisko

Administrator/ka Nieruchomości - Praca Terenowa

Miejsce pracy: Kraków

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa nieruchomości,
  • kontrola czystości i porządku administrowanych nieruchomości,
  • kontrola usterek tj. oświetlenie klatek schodowych, zamków, drzwi wejściowych do budynku, graffiti itp.
  • Realizacja zadań zleconych przez Zarządcę
  • Budowanie dobrych relacji z klientami i firmami współpracującymi

 NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie techniczne min. średnie,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym lub podobnym związanym z obsługą nieruchomości.
  • Nienaganna aparycja oraz wysoka kultura osobista

·       Kompetencje organizacyjne i interpersonalne

OFERUJEMY:

  • Umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833) wraz z późniejszymi zmianami oraz ( Art..13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) RODO

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 668839300