2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ostrów Wielkopolski
Dodane 22 kwietnia 2024

Administrator/ka ds. Wspólnot Mieszkaniowych

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Ostrów Wlkp.

Główne zadania:

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją nieruchomości,

  • udział w realizacji zadań remontowych, konserwacyjnych oraz technicznej obsłudze budynku,

  • współpraca i nadzór nad realizacją zawartych umów na dostawę mediów usług konserwacyjnych i porządkowych,

  • nadzór nad przepływem dokumentów,

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z mieszkańcami, Zarządami Wspólnot i współpracownikami,

  • prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych,

  • reprezentowanie Spółki przed Wspólnotami Mieszkaniowymi,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),

  • znajomość zagadnień i przepisów prawa z obszaru zarządzania nieruchomościami i ustawy o własności lokali

  • wysoka sprawność organizacyjna

  • umiejętności negocjacyjne i perswazji

  • znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego z dopiskiem „Administrator”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 913812966