2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 17 kwietnia 2024

Administrator biura nieruchomosci Golden Apartments

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro nieruchomości Golden Apartments poszukuje osobę na stanowisko Administrator

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny czas pracy

  • luźne podejście do pracowników

  • prostą, miłą I przyjemną pracę :)

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • być osobą zorganizowaną, dokładną, skrupulatną

  • szybko nawiązywać kontakty

  • posiadać umiejętności pracy pod presją czasu

  • być osobą dyspozycyjną

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)

  • doświadczenie w pracach biurowych

  • gotowość do pracy na wielu systemach, bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel

  • analityczne myślenie

  • komunikatywność

  • gotowość do pracy zespołowej

  • dokładność i skrupulatność

  • szybkość uczenia się

Obowiązki:

  • Prowadzenie bieżącej obsługi nieruchomości

  • Sporządzanie zestawień, sprawozdań i raportów

  • Współpraca z działem księgowym

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej

  • Znajomość obsługi komputera oraz programów ( Word, Excel)

  • Organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy w stresujących sytuacjach

  • parametryzacja obiektów oraz

  • wsparcie innych działów w firmie

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres e-mail Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912440749