2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Zwierzyniec
Dodane 08 kwietnia 2024

Administrator Biura Międzynarodowa Agencja Nieruchomości RE/MAX LIVING

Lokalizacja

Kraków, Zwierzyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy częścią największej sieci agencji nieruchomości na Świecie - RE/MAX.

Robimy to od 50 lat, obecnie w 116 krajach świata.

Nikt Na Świecie Nie Sprzedaje Więcej Nieruchomości Niż RE/MAX (-> global.remax.com)

Lubisz współpracować z najlepszymi?

Chcesz dołączyć do zespołu, którego głównym celem na co dzień jest rozwój?

Oto czego możesz się spodziewać...

Rola Administratora Biura RE/MAX pozwala na:

  • łączenie wielu talentów i rozwój w wielu obszarach na raz - czytaj dalej..

  • pracę w bardzo dynamicznym środowisku,

  • współpracę z gronem przedsiębiorców w branży nieruchomości (agenci w sieci RE/MAX to indywidualni przedsiębiorcy prowadzący swój własny biznes),

  • rozwój w obszarze marketingu i mediów społecznościowych,

  • rozwój w zakresie budowania marki osobistej,

  • możliwość nawiązywania kontaktów międzynarodowych wśród administratorów innych biur w sieci ponad 9000 agencji RE/MAX na świecie,

  • uczestnictwo w polskich, europejskich i światowych konwencjach i konferencjach RE/MAX (m.in. coroczna konwencja R4 w Las Vegas!)

  • możliwy rozwój w kierunku Managera Agencji RE/MAX w przyszłości,

  • [OPCJA] bezpieczny rozwój w kierunku własnego biznesu w przyszłości, wspierając na co dzień i ucząc się od innych agentów RE/MAX prowadzących jednoosobowe działalności w sieci (na wzór "Solopreneurs"),

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z i wsparcie administracyjne dla agentów RE/MAX,

  • Koordynowanie obiegu dokumentów (umowy pośrednictwa, protokoły, raporty),

  • Wspieranie wewnętrznego procesu komunikacji oraz prowadzenie terminarza spotkań agencji RE/MAX,

  • Przygotowywanie tekstów promocyjno-informacyjnych,

  • Tworzenie treści na Social Media (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok), regularna praca nad kreowaniem wizerunku agentów i agencji,

  • Opracowywanie ofert sprzedaży nieruchomości i innych materiałów marketingowych (ulotki, broszury, banery) przy użyciu narzędzi marketingowych RE/MAX,

  • Reprezentowanie agencji podczas pierwszego kontaktu z klientem biura RE/MAX,

  • Współpraca z biurem centralnym i innymi biurami w sieci RE/MAX,

Wymagania:

  • Umiejętność szybkiego uczenia się (w tej roli w 1 rok możesz zdobyć doświadczenie kilku lat pracy łącząc wyzwania kilku stanowisk!),

  • Kreatywność, zaangażowanie w pracę i duża inicjatywa w działaniu,

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Zdolności przywódcze (współpracujesz z przedsiębiorcami - przebojowość Ci się przyda!),

  • Biegła obsługa komputera, pakietu Office, narzędzi do edycji grafiki i video,

  • Znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie na poziomie C1

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem w kontaktach międzynarodowych

Co oferujemy:

  • Ciekawą pracę w miłej i swobodnej atmosferze w międzynarodowej firmie o 50 letniej tradycji,

  • Możliwość bardzo dynamicznego rozwoju kompetencji zarówno twardych jak i miękkich!

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, realny wpływ na rozwój biznesu,

  • Możliwość bezpiecznego rozwoju w kierunku przedsiębiorcy - międzynarodowego agenta nieruchomości RE/MAX w przyszłości,

  • Możliwość uczestnictwa w ogólnopolskich, europejskich i światowych konwencjach i konferencjach sieci RE/MAX

  • Pracę w biurze o wysokim standardzie w ekskluzywnej dzielnicy Krakowa.

Po więcej szczegółów o nas i o RE/MAX zapraszamy na spotkanie!

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami - dziękujemy za wyrozumiałość!

global.remax.com

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec
ID: 898131890