2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Winogrady
Kamila Duszczak
Dodane 26 kwietnia 2024

Administration Specialist with English

Wynagrodzenie

4 700 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W Euro-tax S.A. nie tylko dbamy o finanse, ale także tworzymy historię sukcesu w świecie zagranicznych rozliczeń podatkowych. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu, odzyskaliśmy już 450 mln zł podatków dla ponad 250 tys. Polaków. Obecnie szukamy osoby, gotowej do podjęcia nowych wyzwań na stanowisku:

ADMINISTRATION SPECIALIST Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Jesteśmy tu również dla Ciebie więc wszystkiego Cię nauczymy i zapewnimy niezbędne szkolenia.

Sprawdzisz się u nas, jeśli:

  • Masz już pierwsze doświadczenie w pracy administracyjnej i samodzielnym prowadzeniu projektów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 to Twój atut!
  • Obsługa pakietu MS Office nie jest ci obca,
  • Cechuje cię dokładność i odpowiedzialność, a jednocześnie cenisz sobie samodzielność,
  • Szybko przyswajasz nową wiedzę i chętnie zdobywasz nowe umiejętności.

Mile widziane:

  • Jesteś absolwentem lub studentem kierunków związanych z finansami, rachunkowością, ekonomią, zarządzaniem lub filologią angielską.

Twoje nowe wyzwania? Wystarczy dobra znajomość języka angielskiego, a reszta stanie się fascynującą podróżą do sukcesu!

  • Zgłaszanie deklaracji podatkowych do zagranicznych urzędów skarbowych, zapewniając zgodność z obowiązującymi przepisami i terminami,
  • Sporządzanie i monitorowanie wniosków o zagraniczne zasiłki rodzinne, dbając o terminowość i dokładność dokumentacji,
  • Monitorowanie i sprawdzanie poprawności decyzji zagranicznych urzędów skarbowych, zapewniając zgodność procesów administracyjnych,
  • Przeprowadzanie analizy korespondencji z zagranicznych instytucji i urzędów skarbowych, w celu monitorowania wszelkich zmian,
  • Utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z zagranicznymi urzędami skarbowymi i pracodawcami, zapewniając efektywną komunikację,
  • Udział w projektach działowych i międzyoddziałowych.

W naszym zespole czeka Cię niezwykle różnorodne zadania, w których możesz się doskonale realizować. Dlatego też czas pracy dzielimy na:

  • 30% - przygotowywanie i wysyłka zagranicznych deklaracji podatkowych,
  • 30% - analiza anglojęzycznej dokumentacji,
  • 30% - kontakt z zagranicznymi Urzędami Skarbowymi i pracodawcami,
  • 10% - zadania dodatkowe.

Mamy dla Ciebie:

  • Pracujemy w stałych, biurowych godzinach (poniedziałek-piątek, 8:00-16:00), co pozwala nam na rozwój nie tylko w sferze zawodowej,
  • Większość z nas przed rozpoczęciem pracy nie miała wcześniej styczności z zagranicznymi rozliczeniami, dlatego nie wymagamy tego od Ciebie. Całą niezbędną wiedzę przekażemy Ci podczas szkoleń wdrożeniowych,
  • Nasze biuro mieści się w samym sercu Poznania, tuż obok Cytadeli. Obok naszego biura znajduje się bezpłatny parking, a także przystanek autobusowy tuż pod budynkiem,
  • Zdrowie zespołu jest w centrum naszej uwagi, dlatego wspieramy pracowników za pomocą naszej kafeterii benefitów Worksmile. Możesz liczyć na nasze wsparcie aktywności fizycznej Multisportem, zapewnienie profilaktyki medycznej Luxmedem, ale również swoje punkty możesz przeznaczyć na vouchery, czy zniżki do sklepów online,
  • Nie tylko rutynowe obowiązki! Oferujemy szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe oraz z robotyzacji i automatyzacji. Dodatkowo, finansujemy naukę języka angielskiego, czy kursy z Excela,
  • Praca z nami jest również pasjonującą przygodą. Organizujemy różnorodne wydarzenia, które nie tylko są okazją do odpoczynku, ale również czasem, który spędzamy razem, budując silne więzi i tworząc wyjątkową atmosferę w naszym zespole.

CHCESZ POZNAĆ NAS BLIŻEJ? ZACHĘCAM DO ODWIEDZENIA NASZYCH PROFILI W SOCIAL MEDIACH -> https://www.instagram.com/eurotaxpl/

Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeśli tak, nie zwlekaj – wyślij swoje CV już teraz i dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 909697518