2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Dźbów
Dodane 03 kwietnia 2024

Administracja, prace biurowe

Wynagrodzenie

4 450 - 5 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Dźbów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Praca na stanowisku:

1) Pracownik biurowy do pomocy w prowadzeniu biura

Współpraca i utrzymywanie relacji z klientami , pomocą w zakresie rozwiązywania problemów biura wsparcie z czasem samodzielne stanowisko

Pracownik młodszy doradca klienta - zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw biura obsługa e-mail zgodnie z wyznaczonymi standardami;

  • Fachowe doradztwo, zmierzające do finalizacji procesu informacji

  • Udzielanie informacji technicznych związanych z oferowanymi produktami;serwisem

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • przygotowanie korespondencji do wysyłki

  • Znajomość obsługi komputera plus szkolenie stanowiskowe

Oferujemy:

- umowę o pracę, umowę zlecenie , opcja pracy w niepełnym wymiarze 1/2 etatu lub 1/1 etatu

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- stała pensja plus system premiowy po okresie próbnym,

Praca stacjonarna w dniach od poniedziałku do piątku elastyczny grafik, miejsce pracy Częstochowa

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Dźbów
ID: 572376313