2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Zawodzie - Dąbie
Dodane 22 kwietnia 2024

Administracja biura

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Gloria poszukuje osoby na stanowisko:

Administracja Biura (połowa etatu)

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • Prowadzenie biura administracyjnego, w tym dbanie o jego sprawną organizację i funkcjonowanie.

  • Wykonywanie różnorodnych zadań administracyjnych, takich jak przyjmowanie i przekazywanie korespondencji, obsługa telefonu oraz zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów.

  • Praca w pakiecie Microsoft Office, w tym tworzenie dokumentów w Wordzie, arkuszy kalkulacyjnych w Excelu oraz prezentacji w PowerPoint.

  • Biegła obsługa komputera, w tym umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie oraz obsługa programów biurowych.

  • Obsługa programu Excel, w tym tworzenie arkuszy kalkulacyjnych, formuł i analizowanie danych.

  • Wsparcie w obszarze księgowości, takie jak prowadzenie ewidencji dokumentów finansowych oraz wsparcie przy sporządzaniu raportów i zestawień.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz skutecznej komunikacji.

  • Znajomość zagadnień z zakresu obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office, w tym Excela.

  • Księgowość podstawowa będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • Praca na poł etatu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych umiejętności.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonych kolegów.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Firma Gloria jest pracodawcą równych szans. Zachęcamy osoby z różnorodnym doświadczeniem do aplikowania.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 911999420