2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Wysokie Mazowieckie
Dodane 06 maja 2024

ACTIVEFEED- Praca na produkcji

Wynagrodzenie

24 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ACTIVEFEED PL Bargielski SP. K. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

                                                                         Pracownik produkcji

                                             Miejsce pracy: Stare Niziołki ( gm. Kulesze Kościelne)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/ o pracę ze składkami ZUS,

  • brak okresu próbnego

  • pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy

Czas pracy:

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • praca zmianowa po 8 godz. ( zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00).

Obowiązki:

  • przygotowywanie surowców do produkcji ,

  • prace porządkowe na hali produkcyjnej,

  • obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • odbieranie produktu gotowego z linii produkcyjnej, pakowanie, przekładanie,

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie,

Podlaskie

Podlaskie, Wysokie Mazowieckie
ID: 704941628