2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pułtusk
Dodane 26 kwietnia 2024

ACTION - Pracownik Sklepu - Pułtusk 1/2 Etatu

Lokalizacja

Pułtusk

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą sprzedającą artykuły niespożywcze w Europie, a nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu nam tego rozwoju.

Praca w Action to praca zorientowana na klienta, u stabilnego finansowo i solidnego pracodawcy. Nasze umiejętności działania i bycie praktycznym przynosi rezultaty.

Dzięki prostocie odnosimy sukcesy.

Praca zespołowa i szacunek sprawiają, że atmosfera w codziennej pracy jest świetna, a nasi ludzie są dumni i zaangażowani. Oferujemy wiele możliwości rozwoju, elastyczne godziny pracy, uczciwe wynagrodzenie oraz benefity. Action oferuje bezpieczne środowisko pracy, poświęcamy dla siebie czas, w Action jesteście doceniani i możecie być tym, kim jesteście.

Dołącz już dziś do zespołu Action na stanowisku: Pracownik Sklepu

Twoja rola w naszej organizacji

 Jako Pracownik Sklepu zapewniasz naszym klientom przyjazną obsługę w zadbanym i utrzymanym w porządku sklepie, zarówno w trakcie robienia zakupów jak i podczas obsługi kasowej.

Twój zakres obowiązków

  •  odpowiadanie na wszystkie pytania i uwagi naszych klientów w sposób przyjazny i życzliwy

  • organizowanie przestrzeni w sklepie i na regałach, składanie nowych regałów

  • wyrównywanie artykułów na półkach, zajmowanie się zwróconym towarem oraz uzupełnianie towaru na półkach

  • płynna i przebiegająca w przyjaznej atmosferze obsługa klientów przy kasie

  • rozładowywanie dostaw towarów oraz codzienne sprzątanie sklepu

Oczekujemy od Ciebie

  • otwartości na pracę w handlu i czerpania z tego satysfakcji

  • dyspozycyjności

  • doświadczenie w pracy w sklepie będzie Twoim dodatkowym atutem

W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie

  • pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji

  • profesjonalny system szkoleń

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • elastyczny czas pracy, szczególnie dla pracowników zatrudnionych na 3/4 i 1/2 etatu

  • bezpłatny pakiet opieki medycznej

  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie

  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action

  • kartę sportową Multisport

Jako firma odpowiedzialna społecznie, jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Odwiedź naszą stronę kariery, aby dowiedzieć się o nas więcej

pl.action.jobs

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 911274995