2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Włochy
Dodane 30 kwietnia 2024

Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Cześć, poszukiwany Superbohaterze!

Czy masz w sobie iskrę kreatywności i talent do sprzedaży gadżetów? Jeśli tak, to MediaStyle czeka właśnie na Ciebie! Jesteśmy niczym Avengersi w krainie marketingowych gadżetów - gotowi rozprawić się z każdym wyzwaniem, które rzuci nam biznesowa rzeczywistość, by doprowadzić do sukcesu nawet najbardziej szalone pomysły klientów.

Nie jesteśmy korporacją! Choć czerpiemy inspirację z organizacji korporacyjnych, działamy na własnych zasadach, kładąc nacisk na kreatywność, współpracę i rozwój osobisty. Dołączając do nas, stajesz się częścią dynamicznej i innowacyjnej firmy, która dba o rozwój zarówno swojego personelu, jak i organizacji.

Główne obowiązki:

•             Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

•             Obsługa zamówień począwszy od rozpoznania potrzeb klientów, przygotowania oferty, złożenia zamówienia u dostawcy, po koordynację dostarczenia paczki do klienta

•             Opracowywanie strategii sprzedażowych oraz ich skuteczna realizacja

•             Śledzenie trendów i monitorowanie rynku

•             Współpraca z różnymi działami firmy, by realizować wspólne cele

Aplikuj, jeśli:

·         Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży (doświadczenie w branży gadżetów mile widziane)

·         Doskonale znasz pakiet Office i potrafisz sprawnie działać w programie Excel, Word, Power Point

·         Tworzenie trwałych relacji biznesowych to dla Ciebie chleb powszedni, a zarządzanie czasem to Twoja supermoc

Co oferujemy:

·         ekscytującą możliwość rozwoju zawodowego w naszej firmie

·         pełne wprowadzenie do naszej organizacji, abyś poczuł się jak część naszego zespołu od pierwszego dnia

·         intensywne szkolenie i wsparcie, które przygotują Cię do działania na najwyższym poziomie

·         zróżnicowane zadania, które nie pozwolą Ci się nudzić

·         elastyczną formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb (UoP, UoZ, B2B),

·         wynagrodzenie dostoswane do Twoich umiejętności i doświadczenia

·         materiały edukacyjne i wsparcie finansowe na szkolenia  (budżet edukacyjny)

·         po zakończeniu okresu próbnego otrzymasz prywatne ubezpieczenie zdrowotne PZU oraz pakiet Multisport

·         pracę w zgranym zespole, który nie tylko świetnie się dogaduje, ale także lubi to, co robi

·         wyśmienitą kawę, obszerny asortyment herbat oraz smakołyki dla miłośników słodyczy

·         wygodne miejsce parkingowe na terenie firmy

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Jeśli Twoje CV przyciągnie naszą uwagę i spełni nasze oczekiwania, możesz spodziewać się:

1. Otrzymasz telefon od Karoliny, naszej Office Manager, która przeprowadzi z Tobą krótką wstępną rozmowę i ustali kolejny etap procesu rekrutacyjnego.

2. Następnym krokiem będzie spotkanie z Karoliną, abyśmy mogli się lepiej poznać i omówić szczegóły.

3. Po pomyślnym przejściu pierwszej rozmowy, czeka Cię spotkanie z Dyrektorem ds. Sprzedaży, Małgorzatą lub Leaderem działu Przemysławem Borelowskim.

Po zakończonym procesie rekrutacji możesz spodziewać się oferty pracy lub otrzymasz telefoniczne podziękowanie za udział w rekrutacji.

Załącz CV w języku polskim wraz ze zdjęciem. Opcjonalnie możesz dołączyć referencje, list motywacyjny lub przykłady Twoich poprzednich działań.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferty, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 69*******87 ~ Office Manager Karolina.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 910608980