2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Dolnośląskie
  6. Key Account Manager - Wrocław
  7. Key Account Manager - Fabryczna
Dodane 30 kwietnia 2024

Account Manager - Specjalista ds. Klientów B2B

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Sklep komputerowy Shoplet

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku już od ponad 25-ciu lat.

Zajmujemy się szeroko pojętym handlem sprzętem elektronicznym. Przez lata wypracowaliśmy pozycję jednej z czołowych firm polskiego rynku sprzętu poleasingowego. Naszą główną ofertę stanowią komputery, laptopy i monitory klasy biznes.

Operujemy na kanałach sprzedaży B2C i B2B. Prowadzimy własny sklep stacjonarny i internetowy, system sprzedaży hurtowej oraz konta na popularnych portalach aukcyjnych.

Nasza główna siedziba znajduje się przy ulicy Bystrzyckiej 26 we Wrocławiu. Na miejscu prowadzimy też serwis elektroniki użytkowej, głównie laptopów i komputerów, na potrzeby własnych realizacji.

Zatrudnimy:

Account Managera - Specjalistę ds. Klientów B2B

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych

  • Współpraca w tworzeniu strategii sprzedaży

  • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)

  • Przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania:

  • Dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży i pracy z klientami

  • Elastyczność w kontaktach z klientami

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Znajomość branży elektroniki użytkowej (sprzęt komputerowy)

  • Znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)

  • Prawo jazdy: kat B

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze + premia)

  • Sprzęt służbowy

  • Realny wpływ na Twoją pracę – przestrzeń do zgłaszania pomysłów i możliwość ich realizacji

  • Pracę w młodym i zgranym zespole

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zniżki pracownicze na sprzęt komputerowy

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UNIVERSAL Mariusz Caliński w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 800955373