2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Bielany
Dodane 17 maja 2024

Account Manager - rynki medyczne

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż usługi teleopieki do klientów B2B i B2G,

  • budowanie projektów w najszybciej rozwijającym się sektorze zdalnej opieki nad pacjentem m.in. w ramach programów finansowanych z UE,

  • realizacja planów sprzedażowych dot. sprzedaży urządzeń i usług telemedycznych na powierzonym terenie (praca na terenie całego województwa i ew. sąsiednich),

  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z jednostkami medycznymi, NGO's, jednostkami samorządowymi, jednostkami świadczącymi usługi opiekuńcze oraz innymi klientami biznesowymi,

  • prezentowanie rozwiązań u klienta, negocjacje warunków współpracy oraz samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • raportowanie zrealizowanych działań, bieżąca praca w CRM.

Nasze wymagania:

  • min 2-letnie doświadczenie zawodowe na tym samym lub podobnym stanowisku - sprzedażowym,

  • determinacja w osiągnięciu celów sprzedażowych,

  • czynne prawo jazdy,

  • podstawowa znajomość zasad prawa zamówień publicznych i pozyskiwania projektów finansowanych ze środków unijnych,

  • wysokie zdolności komunikacyjne,

  • umiejętność skutecznego realizowania powierzonych zadań,

  • doskonała organizacja pracy własnej,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia za sprzedaż + premia za wyniki spółki,

  • pakiet teleopieki dla rodziny,

  • pakiet szkoleń dot. modelu sprzedaży i rynku,

  • pracę w innowacyjnym projekcie, z doświadczonymi specjalistami pełnymi pasji i charyzmy,

  • realną możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia własnych umiejętności,

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku teleopieki.

SiDLY Sp. z o. o.

SiDLY jest polską firmą telemedyczną, wielokrotnie nagradzaną na arenie międzynarodowej. Zespół ambitnych osób stworzył pierwszą w Europie opaskę telemedyczną umożliwiającą zdalną opiekę nad seniorami / pacjentami uhonorowaną nagrodą Grand Prix Medical oraz Najbardziej Innowacyjnego Produktu Telemedycznego. SiDLY budując zespół międzynarodowych ekspertów w prężnie rozwijającej się dziedzinie telemedycznej stawia na ludzi ambitnych, konsekwentnych w działaniu i zaangażowanych.

W związku z dynamicznym rozwojem firma SiDLY poszukuje Kandydata na stanowisko Account Managera.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 912960764