2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Zachodniopomorskie
  6. Key Account Manager - Szczecin
  7. Key Account Manager - Centrum
Orange Polska
Dodane 28 maja 2024

Account Manager - Instytucje Publiczne

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • pracuj na własnym portfelu klientów z obszaru Instytucji Publicznych, dbaj o ich rozwój i odpowiadaj na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby w zakresie cyfrowej transformacji

  • zostań doradcą i sprzedawcą kompleksowych rozwiązań cyfrowych (telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cybersecurity), w tym finansowanych z funduszy UE i grantów z budżetu centralnego

  • realizuj założone cele sprzedażowe

  • stale podnoś poziom wiedzy biznesowej i  produktowej

Nasze wymagania:

  • masz  potencjał zostania doradcą klienta w cyfrowej transformacji

  • masz doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych

  • jesteś zaangażowany/a oraz chętnie zdobywasz wiedzę

  • posiadasz zdolności organizacyjne, działasz dynamicznie i samodzielnie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od realizacji  celów

  • program wdrożeniowy  pod okiem mentora i trenera

  • stałe wsparcie dedykowanego menedżera

  • bogaty program szkoleń podnoszący wiedzę o rozwiązaniach telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cybersecurity

  • rzetelne i stabilne partnerstwo

Zespół:

Jesteśmy Zespołem  specjalizującym się w sprzedaży i  doradztwie w zakresie usług telekomunikacyjnych ICT, IoT oraz cybersecurity.

Naszym zadaniem jest współpraca z dynamicznie rozwijającymi się klientami z segmentu Klientów Korporacyjnych. Tworzymy na polskim rynku wyjątkową grupę ekspertów wspierających firmy w cyfrowej transformacji. Chcesz rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie? Czekamy na Twoją aplikację.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 916736673