2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gorzów Wielkopolski
Xopero Software
Dodane 30 kwietnia 2024

Account Manager (branża IT)

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć,

tu Xopero Software!

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i disaster recovery. Mamy ponad 13-letnie doświadczenie na rynku. Nasze produkty to Xopero ONE, Xopero Unified Protection i GitProtect.io. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu środowisk fizycznych, wirtualnych, usług SaaS oraz narzędzi DevOps (jako nieliczni na świecie!). Jesteśmy prekursorem rozwiązań chmurowych - byliśmy na rynku jeszcze zanim ktokolwiek w Polsce słyszał o usługach takich, jak Dropbox czy Google Drive. Z naszych rozwiązań korzystają użytkownicy na wszystkich kontynentach! Jesteśmy partnerem m.in. Orange, T-mobile, ESET. Dzięki naszym produktom możesz zabezpieczyć całe środowisko biznesowe: od pojedynczego urządzenia po całą infrastrukturę IT!

Dołącz do nas, jako Account Manager!

Twoje zadania:

- generowanie leadów sprzedażowych, łączenie ich ze sprzedawcą, umawianie spotkań lub rozmów telefonicznych;

- identyfikowanie potrzeb potencjalnych klientów i możliwość realizacji własnych pomysłów;

- dbanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z naszymi wieloletnimi partnerami biznesowymi;

- budowanie górnej części lejka sprzedażowego i segmentacja klientów;

- współpraca z doświadczonym Sales Managerem, z którym będziesz czynnie realizować projekty o wartości kilkuset tysięcy złotych;

- bieżąca współpraca z działem sprzedaży w kontekście określania priorytetów i planów;

- monitorowanie trendów w branży, a także bycie na bieżąco z konkurencją, a najlepiej - zawsze o krok przed nią :)

- analiza i monitoring skuteczności prowadzonych działań.

Nasze oczekiwania (must to have):

- wykształcenie średnie techniczne;

- zainteresowanie branżą IT i nowymi technologiami;

- komunikatywna znajomość języka polskiego oraz angielskiego.

Nice to have:

- dodatkowy język obcy.

Narzędzia, z których będziesz korzystać: Google Workspace, Zoho CRM, Calendly, Linkedin, GoToWebinar.

Nasza oferta

Stanowisko: Account Manager

Rodzaj umowy: UoP/UZ

Wynagrodzenie: 4 500 - 5 500 PLN brutto + premia od sprzedaży

Wymiar pracy: pełny etat

Core hours: 9:00-15:00

Tryb pracy: stacjonarnie

Lokalizacja biura: ul. Herberta 3, Gorzów Wielkopolski

Język pracy: polski i angielski

A ponadto, oferujemy:;

- wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt;

- welcome pack z miłymi niespodziankami;

- 20/26 paid days off dla osób na UZ;

- 10 dni chorobowego na UZ;

- budżet szkoleniowy na Twój rozwój;

- bezpłatne lekcje języka angielskiego w czasie pracy;

- dofinansowanie do karty Multisport;

- prywatną opiekę medyczną Luxmed;

- Dzień na U - dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną;

- owocowe czwartki? w naszym biurze owoce są przez cały tydzień;

- wyprawkę dla dziecka;

- Xoperosy - to nasza wyjątkowa gala, podczas której wyłaniamy najlepszych pracowników;

- impreza świąteczna i świąteczne prezenty to nasza tradycja;

- dwa razy w roku organizujemy wyjazdy integracyjne!

Proces rekrutacyjny

- Rozmowa z naszą Rekruterką - Olą

- Spotkanie z Sales team Leaders - Maciejem i Mateuszem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910599685