2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Bielsko-Biała
Dodane 04 kwietnia 2024

Absolem Bielsko-Biała kelner / barman / shisha master

Wynagrodzenie

27 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Praca od zaraz!

Stanowisko: barman / kelner / shisha master

Absolem cocktail & shisha bar w centrum Bielska

Szukamy osób pracowitych, lubiących pracę zespołową, posiadających miłą aparycję i chęć do pracy. Chcemy nawiązać współpracę długoterminową z odpowiedzialną osobą, której stworzymy przestrzeń i możliwości do rozwoju.

Mile widziane doświadczenie w gastronomii.

zadania to:

  • obsługa klienta
  • obsługa ekspresu kolbowego
  • serwowanie ciast, deserów
  • rozmowa z klientem
  • utrzymywanie porządku na własnym oraz w pobliżu stanowiska

Jak już będziesz z nami to oferujemy Ci:

  • przyjemną atmosferę w zgranym team’ie,
  • szkolenia wewnętrzne z zakresu barista, barman, shisha master
  • pracę z profesjonalistami branży gastronomicznej
  • pracę na nowoczesnym barze i sprzęcie
  • duże możliwości rozwojowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności
  • benefity w formie premii oraz zniżek pracowniczych
  • elastyczne godziny pracy

Oczekujemy:

  • dobrej organizacji stanowiska pracy
  • umiejętności mixologii (dodatkowy atut)
  • dyspozycyjności
  • wysokiej kultury osobistej
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej
  • znajomości języka angielskiego

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, sumienną, pełną energii, a co najważniejsze uśmiechniętą i chcesz do nas dołączyć to nie czekaj!