2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Białołęka
Dodane 13 maja 2024

500 zł dniówki WAW/Przewoźnik-kurier Alegro

Wynagrodzenie

7 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: TakRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma transportowa Wheeldone S.C. poszukuje osób chętnych do stałej współpracy na poniższych zasadach:

Stanowisko: Dostawca przesyłek drobnicowych

Na czym polega praca:

  • Będziesz odpowiedzialny za dostawę I odbiory przesyłek na rejonie BIAŁOŁĘKA bądź LEGIONOWO (do wyboru przez Partnera)

  • Jesteś odpowiedzialny za dostarczanie oraz odbiór przesyłek do/z firm, punktów usługowych, osób fizycznych oraz urządzeń APM (automaty paczkowe). Pracę zaczynasz na magazynie, który znajduje się w dzielnicy Włochy (od lipca magazyn na Białołęce - Annopol).

Wymagania:

  • Posiadanie działalności gospodarczej lub statusu studenta (studenci/uczniowie do 26 roku życia) - warunek konieczny

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Doświadczenie w branży kurierskiej będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Praca od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w soboty

  • start zmiany porannej o godzinie 6:30 (wtorek - sobota)

  • Wprowadzanie raportów po pracy

  • Rejon pracy: Białołęka/Legionowo

Udogodnienia:

  • wsparcie koordynatora zmiany

  • wsparcie koordynatora na magazynie

  • wsparcie koordynatora floty (dotyczy osób pracujących na autach firmowych)

Wynagrodzenie:

500 zł netto - Przewoźnik na własnym aucie przy średniej ilości 80 stopów

300 zł netto - Kierowca na aucie firmowym przy średniej ilości 80 stopów

  • stawka zależna od ilości zrealizowanych stopów

  • średnia ilość stopów kierowcy na rejonie (10-15 stopów/h)

Aplikując, prosimy o podanie następujących informacji:

1. Wskaż, czy jesteś uczniem, studentem czy prowadzisz działalność gospodarczą?

2. Od kiedy jesteś dyspozycyjny?

3. Czy masz jakieś doświadczenie w pracy jako kierowca?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie odpowiedzi na powyższe pytania poniżej.400

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918063355