2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 03 czerwca 2024

480 zł dniówki - Kierowca kat C+E - chłodnia

Wynagrodzenie

10 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Opis

Zadania:

· prowadzenie samochodu ciężarowego, rozładunek u klienta, kontrola temperatury chłodni.

· praca również w nocy

Oczekiwania:

-Prawo jazdy kategorii C+E,

·Uprawnienia na wózki jezdniowe (wraz z UDT) (można zrobić w trakcie zatrudnienia)

·Karta kierowcy, badania: psychologiczne, sanitarne, wstępne i na stan. kierowcy,

·Kurs przewozu rzeczy

-doświadczenie minimum rok na chłodni

Oferujemy:

· umowa o pracę - docelowo na czas nieokreślony,

· praca w pojedynczej obsadzie,

· systemy pracy:  2/1: dwa tygodnie pracy, 6 dni w domu, (3 kierowców na 2 autach)

· dofinansowanie do wypoczynku, gwiazdki, zdarzeń losowych i innych z funduszu socjalnego,

· flota nowych samochodów marki MERCEDES (klimatyzacja postojowa, lodówka)

-dodatkowy benefit - pakiet medyczny po 1 roku zatrudnienia

· wynagrodzenie netto: podstawa 3670 zł (w kwocie nie ujęte dodatkowe wynagrodzenia za: premie za fleetboard, pracę spedycyjną, zaangażowanie, nagrody jubileuszowe, przyuczenie kierowców a) dodatkowo netto za każdy dzień pracy 310 zł. Średnia kalkulacja roczna: 21 dni pracy: 3700 + (21*310) 6510 = 10.210 zł netto - gwarantowane (uwzględnienie podatku 12 %)

· bieżące szkolenia z zakresu zmian odnośnie przepisów dot. czasów prowadzenia pojazdów,

· przestrzeganie przepisów czasu pracy kierowcy,

· kierowca nie wykonuje samodzielnie napraw samochodu (wsparcie i koordynacja działu technicznego przez 24/h )

- uczciwe warunki pracy, przyjazna atmosfera, równe traktowanie wszystkich pracowników

-wygodna baza z zapleczem socjalnym i dostępem do Internetu (kuchnia z mikrofalówką, lodówki, prysznic, WC, pralka + suszarka, odpłatna stołówka dla współpracowników, sala fitness, bilard, sauna), w pobliżu sklepy: Netto, Kaufland, Aldi

-praca: cała UE, (nie jeździmy: Anglia, Norwegia, Szwecja, )

 Okres adaptacji/ wdrożenia do pracy na stanowisku: praca w podwójnej obsadzie celem nabycia wiedzy w zakresie procedur logistycznych, okres nauki jest uzależniony od indywidualnych umiejętności i doświadczenia kierowcy. Czas trwania podwójnej obsady z reguły 1 - 2 tygodnie, po tym okresie pojedyncza obsada.

Nie oferujemy podwójnej obsady na stałe !

Praca tylko dla osób polskojęzycznych !

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 831658613