2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Augustów
British American Tobacco Polska S. A.
Dodane 22 kwietnia 2024

321Staż/Praktyka w BAT Augustów

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

321 staż to trzymiesięczny staż, który pozwoli Ci zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe i wziąć udział w różnorodnych projektach:

  • Poznasz specyfikę pracy jednej z największych fabryk BAT na świecie.

  • Przez cały okres stażu będziesz mieć zapewnione wsparcie dedykowanego opiekuna, który pomoże Ci wdrożyć się w organizację, zadba o Twój rozwój i na bieżąco będzie przekazywał informację zwrotną z Twojej pracy.

  • Zyskasz pierwsze doświadczenia w prowadzeniu profesjonalnej prezentacji.

  • Skorzystasz z treningu pracy w modelu biznesowym: efektywność i eliminacja strat produkcyjnych.

  • Weźmiesz udział w szkoleniach, które pozwolą Ci zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć horyzonty zawodowe.

  • Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych projektów

  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego

  • Udział w szkoleniach

  • W przypadku stażu przygotowanie prezentacji podsumowującej

Nasze wymagania:

  • Studentów przynajmniej 2 roku studiów ( Tylko na staż)

  • Dobrze znających pakiet MS Office

  • Komunikatywnych

  • Kreatywnych

  • Łatwo nawiązujących kontakty

  • Świetnie odnajdujących się w pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Płatny 3-miesięczny staż lub praktykę w atrakcyjnej lokalizacji

  • Ciekawe zadania i projekty

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Umowę-zlecenie

W tym roku można aplikować na następujące działy:

Staż:

  • W dziale Logistyki

  • W dziale Inżynieringu

  • W dziale Produkcji

  • W dziale Inżynierii Produkcji

  • W dziale Zapewnienia Jakości (TUUL)

  • W dziale IT

Praktyka:

  • W dziale Laboratorium Chemicznego

  • W dziale Laboratorium Fizycznego

  • W dziale Produktu i Zapewnienia Jakości

  • W dziale Produktu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 902331199