2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Kraków
  7. Logistyka - Podgórze
Dodane 05 kwietnia 2024

1CORE Autoryzowany Serwis Samsung Apple Oppo Specjalista Logistyk

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma 1CORE Autoryzowane Centrum Serwisowe telefonów komórkowych poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. logistyki i obsługi wysyłek.

Główne obowiązki:

  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych

  • Rejestrowanie przekazanych od klientów urządzeń do obsługi serwisowej

  • Realizacja wysyłek urządzeń do klientów

  • Tworzenie listów przewozowych

  • Kontakt I współpraca z firmami przewozowymi

  • Bieżące informowanie klientów o przebiegu naprawy

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Bardzo duża skrupulatność , oraz dokładność

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Wysoka kultura osobista, rzetelność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 909722228