2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Zbuczyn
Dodane 10 kwietnia 2024

1. Panie do zbioru pieczarek; 2.Pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Zbuczyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zatrudnimy Panie do zbioru pieczarek - Praca jednozmianowa.

Zapewniamy:

  • dowóz do pracy

  • Zatrudnienie umowa zlecenie

Osobom bez doświadczenia zapewnimy szkolenie

Zatrudnimy również pracownika do obsługi hali:

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy załadunku hali

  • Mycie hali po skończonych rzutach

  • Dbałość o czystość i porządek na miejscu pracy

Więcej informacji pod numerem 5.1.6.3.2.4.7.7.6

Lokalizacja

Zbuczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zbuczyn
ID: 910896105