2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świnoujście
Dodane 24 maja 2024

1/2 etatu Doradca klienta w markecie alkoholowym Duzy Ben

Wynagrodzenie

2 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świnoujście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaSamochód służbowy: Nie

Poszukujemy osoby na stanowisko doradca klienta w markecie alkoholowym Duży Ben w Świnoujściu

OPIS

Duży Ben jest nowoczesną siecią sklepów alkoholowych, która powstała w odpowiedzi na potrzeby konsumentów. Wyróżniają nas m.in.: atrakcyjne ceny, szeroki wybór asortymentu, doradztwo, degustacje, dogodne lokalizacje i wiele innych. Jesteśmy na rynku od 2016 roku i cały czas dynamicznie rozwijamy nasze sklepy.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

  • Kompleksową obsługę klienta

  • Fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów zgodnie z ich potrzebami

  • Dbanie o dobre zaopatrzenie i wygląd sklepu, zatowarowanie, obsługa kasy to również będą Twoje codzienne zadania

  • Wdrażanie akcji promocyjnych

  • Bieżącą współpraca z kierownikiem sklepu, koordynatorem i centralą

Wymagania

Duży Ben stawia na osoby, które są:

  • Komunikatywne

  • Otwarte na klienta

  • Pozytywnie nastawione

  • O wysokim poziomie kultury osobistej

  • Dyspozycyjne do pracy w różne dni tygodnia i różne godziny (elastyczny grafik) na 1/2 etatu

  • Zainteresowane rozwojem w branży alkoholi

  • Mile widziany status student

Oferujemy

Co Duży Ben ma dla Ciebie:

  • Umowę zlecenia na okres próbny, z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe oraz premie

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opiekę medyczną Luxmed, punkty wymienne na nagrody itp.)

  • Intensywne szkolenia wdrożeniowe, przede wszystkim produktowe

  • Realną możliwość rozwoju i awansu

  • młody zgrany zespół, miłą atmosferę !

CV z klauzulą RODO prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX.

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 849056188