2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Aniołki
Dodane Dzisiaj o 12:50

Monter (montaż instalacji rurociągowej)

Wynagrodzenie

4 791 - 8 280 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca sprzedażą oraz serwisem maszyn drogowych i budowlanych poszukuje Montera do montażu instalacji rurociągowej w centrum przemysłowym w Gdańsku - Rudniki.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Stawka 27-32 netto/godz. w zależności od doświadczenia. Wynagrodzenie miesięczne od 4500 - 6210 do 7000 zł netto.

Obowiązki:

  • Montaż rur przemysłowych (naziemnie);

  • Wykonywanie cięć, spawów, złącz i łączeń rur;

  • Rozwiązywanie problemów i naprawa istniejących instalacji w zakresie montażu rur.

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami i przyrządami pomiarowymi;

  • Staż pracy na podobnym stanowisku minimum 2 miesiące;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym autem.

Harmonogram pracy:

Praca od godziny 6:00 do godz. 17:00.

Zapewniamy kwatery. Koszt za miesiąc 650 zł.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 912434114