2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Włochy
Dodane 14 czerwca 2024

Menedżer ds. Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kogo szukamy?

Zapraszamy proaktywnego i doświadczonego Menedżera ds. Sprzedaży do szkoły językowej specjalizującej się w języku polskim.

Jakie zadania cię czekają?

- Poszukiwanie i przyciąganie klientów poprzez różne kanały komunikacji;

- Konsultowanie potencjalnych klientów na temat produktów szkoły;

- Prowadzenie prezentacji produktów szkoły dla klientów;

- Realizacja planu sprzedaży;

- Praca w systemie CRM;

- Prowadzenie codziennej sprawozdawczości.

Co jest dla nas ważne?

- Doświadczenie w sprzedaży od 2 lat;

- Doświadczenie w pracy z systemami CRM;

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne;

- Umiejętność przekonywania, radzenia sobie z obiekcjami i łagodzenia konfliktów, kreatywność i proaktywność;

- Zarządzanie czasem, umiejętność priorytetyzacji i organizacji czasu pracy, umiejętność pracy pod presją;

- Znajomość języka polskiego na poziomie Intermediate (B1) lub wyższym;

- Znajomość języka białoruskiego na poziomie Intermediate (B1) lub wyższym.

Dlaczego warto aplikować na tę ofertę?

- Pełne zatrudnienie, elastyczny czas pracy;

- Możliwość pracy zdalnej;

- Stałe wynagrodzenie i procent od przychodów (fix + KPI);

- Możliwość rozwoju kariery i zawodowego;

- Praca w profesjonalnym i kreatywnym zespole.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 920123843