To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Żory.

Praca Żory Spawacz (TIG, MIG), Ślusarz

Żory, Śląskie Dodane o 07:49, 21 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 334183506
Firma HLS System poszukuje pracowników na stanowisko:

Spawacza (TIG141 lub MAG135, )
(spawanie elementów stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną)

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza (ważne uprawnienia spawalnicze lub w razie potrzeby pomożemy w weryfikacji uprawnień) każdy kandydat musi pospawać próbkę
- dyspozycyjność
- odpowiedzialność
- zaangażowanie
- znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie

ŚLUSARZA - MONTERA

Wymagania:
- minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- dokładność i systematyczność,
- zaangażowanie,
- umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska:
- praca przy konstrukcjach stalowych budowlanych
- wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych

Oferujemy:
- dobre warunki pracy,
- umowę o pracę,

Wszystkie informacje pod nr tel: 666 - pokaż numer telefonu -
Wyświetleń:9817