Praca z osobą niepełnosprawną w Holandii ( Amsterdam)

OFERTA PRACY STAŁEJ - DLA NIEPEŁNOSPRAWNEJ PANI, LAT 57, WYMAGAJĄCEJ INDYWIDUALNEJ OPIEKI POSZUKIWANY ZESPÓŁ 2-OSOBOWY. MIEJSCE PRACY: AMSTERDAM, HOLANDIA.

Zakres obowiązków: pełnoetatowa opieka nad osobą częściowo niepełnosprawną (po przebytym udarze mózgu). Zapewnienie osobistej opieki w domu podopiecznej , w tym podawanie leków oraz higiena osobista. 2 - osobowy zespół będzie pełnił na zmiany całodobowy dozór nad podopieczną.

Niezbędne jest wcześniejsze, udokumentowane doświadczenie w podobnym rodzaju pracy w kraju lub zagranicą.

Wymagana przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferta dotyczy wyłącznie obywateli Unii Europejskiej.

Typ umowy: umowa o pracę - pełny etat, oferowane wysokie wynagrodzenie.

Zapewniamy dodatkowo, bezpłatnie oddzielne mieszkanie dla zespołu 2 - osobowego, w bliskiej odległości od miejsca pracy (krótki, pieszy dystans).

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert pod adresem email lub telefon pod nr: + 485 - pokaż numer telefonu -

  • Dodane o 13:08, 15 października 2020
  • Wyświetleń:447
  • ID ogłoszenia: 634751539

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Bemowo