Obserwuj

Praca w Telemarketingu - umowa o pracę; najlepsze warunki!

Kraków, Małopolskie, Czyżyny Dodane o 14:39, 22 maja 2019, ID ogłoszenia: 393816375

Poszukujemy Telemarketerów do telefonicznej obsługi klienta znanych sieci TV/Telekomunikacyjnych

Godziny pracy:
8-16
9-17

Zadania:
telefoniczne nawiązywanie kontaktu z klientem
sprzedaż produktów oraz usług
promowanie firmy

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie - od 14 do 15,50 zł/h przy umowie zlecenie lub 230 - pokaż numer telefonu - 0 zł podstawy przy umowie o pracę
-pakiet benefitów - dofinansowanie których rośnie wraz ze stażem
-możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach dobrze prosperującej krakowskiej firmy

Oczekujemy:
zaangażowania w wykonywane obowiązki, chęci do nauki oraz kontaktu z klientem
na stanowisku Doradcy bardzo dobrze sprawdzają się osoby pogodne o pozytywnym nastawieniu do świata - jeżeli jesteś taką osoba, prześlij swoje CV - odezwiemy się do Ciebie!

Znajdź nas na facebooku i zobacz jaka mamy świetną atmosferę!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Możesz wyrazić również zgodę na przetwarzanie danych zawartych w CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych wpisując w dokumentach aplikacyjnych klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych naszą firmę.”

Informujemy, że kliknięcie w przycisk „Wyślij” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

KLAUZULA INFORMACYJNA

DLA KANDYDATÓW DO PRACY

TELEKADRA SP. Z O. O. SP. K. Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa związanych z ochroną danych osobowych, informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych jest Telekadra spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. Michała Życzkowskiego 19, 31-364 Kraków, numer KRS: 516 - pokaż numer telefonu - 9. Z Administratorem można skontaktować się za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanych na adres: [malpa]

2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych w osobie Darii Romanowskiej, z którą można skontaktować się za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanych na adres: [malpa].

3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz – w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych (maksymalny okres przetwarzania danych wynosi 1 rok od dnia wyrażenia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, związanym z realizacją formalności związane z nawiązaniem stosunku pracy.

4. Przetwarzanie podanych danych osobowych kandydata na pracownika jest konieczne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO). Dane do kontaktu przetwarzane są na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), która może być odwołana w każdym czasie. Dane będą mogły być również przetwarzane przez administratora, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), która może być odwołana w dowolnym czasie.

Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

5. Ma Pan/Pani prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż czas trwania procesu rekrutacyjnego (3 miesiące), chyba że wyrazili Państwo zgodę na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji. W takim przypadku Państwa dane będą przetwarzane przez okres 1 roku..

7. Dane będą przekazywane odbiorcom takim jak: podmiot realizujący na rzecz Administratora usługi księgowe, usługi kadrowe, służbę BHP.

8. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowych. Dane będą przetwarzane w sposób częściowo zautomatyzowany.

9. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

10. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Katarzyna

Brak zdjęcia

od 17 zł/godz.do 40 zł/godz.

Praca telefoniczna dla uczniów oraaz studentów!

Obsługa klienta / call center

8 maj

od 15 zł/godz.do 25 zł/godz.

Praca dla uczniów w call center!

9 maj

od 15 zł/godz.do 30 zł/godz.

od 15 zł/godz.do 40 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 500 - 4 000 zł/mies.

Kraków, Małopolskie, Czyżyny

Pokaż na mapie