Praca w obsłudze klienta, Włocławek - podstawa 3000 na rękę!

3 950 - 6 000 zł/mies.

Smart Ads - jeden z oficjalnych partnerów Google! Obecnie obsługujemy ponad 1000 firm z całej Polski i zagranicy. Specjalizujemy się w optymalizacjach kampanii Google Ads z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Naszą siłą są młodzi, entuzjastyczni ludzie. Każdy kto trafi do naszego zespołu może liczyć na wsparcie w wykonywaniu codziennych obowiązków, dobrą, koleżeńską atmosferę, ciekawy pakiet socjalny i dobre zarobki!

W związku z tym do oddziału poszukujemy nowych twarzy.

Osoby na stanowisko: Opiekun klienta

Miejsce pracy: Włocławek, ul. Witosa 2,

Opis stanowiska:

- obsługa klienta wg. standardów firmy,

- utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi kontrahentami firmy oraz pozyskiwanie nowych,

- sporządzanie ofert handlowych oraz doradztwo w wyborze naszych produktów,

- kreowanie dobrego wizerunku firmy.

Gwarantujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu testowego),

• wysoka podstawa 3000 zł netto "na rękę" (w okresie testowym 2800 zł netto) + atrakcyjny system premiowy,

• szkolenia wstępne prowadzone przez specjalistów,

• szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez specjalistów Google,

• atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, multisport);

• ścieżka rozwoju – wyjdziemy Tobie naprzeciw,

• godziny pracy: 8-16,

• pracę w nowoczesnym biurze w przyjaznej atmosferze,

• paczki na święta, prezent na urodziny,

• bilard, ps4, owoce, dobra kawa, itd.

Wymagania?

Wystarczy Twoje zaangażowanie oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji!

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Marketing Internetowy Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Toruniu Joachima Lelewela 33. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  • Dodane o 11:18, 19 października 2020
  • Wyświetleń:1313
  • ID ogłoszenia: 634691443

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Włocławek, Kujawsko-pomorskie

O firmie
Optymalizujemy kampanie Google Ads w systemie success fee z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Ogłoszenia użytkownika SmartAds - Google Partner Premier