To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Poznań.

Praca w Holandii od zaraz (także dla par)!

Poznań, Wielkopolskie, Stare Miasto Dodane o 14:44, 23 października 2018, ID ogłoszenia: 486057811
Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. APT 5169) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii, na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia, różne lokalizacje

Zakres obowiązków:
- prace szklarniowe (zbiory warzyw / ścinanie kwiatów / porządkowanie szklarni)
- prace produkcyjne (sortowanie / pakowanie)
- prace magazynowe (Order Picker / załadunek i rozładunek kontenerów / operator wózka widłowego)
- inne prace pomocnicze

Wymagania:
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
- dobry stan zdrowia
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- gotowość do pracy w okresie świątecznym

Oferujemy:
- legalną pracę w Holandii
- opiekę koordynatora
- tygodniowy system wypłat
- kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie sms o treści: "Praca od zaraz" na numer: 733 - pokaż numer telefonu - .

Oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.
Wyświetleń:2370
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Beetsma Poznań

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika