To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Praca w Holandii na hali przy pielęgnacja orchidei (stałe godziny)

45 - 50 zł/godz.

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów z branży ogrodniczej w miejscowości Assendelft. Poszukujemy osób do pracy przy rozsadzaniu sadzonek orchidei.

Zakres obowiązków:

  • rozdzielanie sadzonek orchidei
  • układanie sadzonek w pojemnikach

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro 10,45 €/h brutto + dodatki
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 8,26% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • praca do końca roku kalendarzowego

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • dokładność i precyzja
  • Dodane o 01:27, 13 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:2119
  • ID ogłoszenia: 618365444

Ogłoszenia użytkownika eena.pl