Biuro rachunkowe zatrudni studentkę/studenta do pracy.

Biuro mieści się w okolicach Mostu Teatralnego w Poznaniu.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie KPiR,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT)
  • archiwizacja dokumentów,
  • weryfikacji poprawności danych na fakturach i pozostałych dokumentach księgowych,
  • obsługa programu kadrowo-płacowego oraz Płatnik.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w prowadzeniu KPiR (mile widziane),
  • punktualność, obowiązkowość,
  • praca od poniedziałku do piątku 8-16 (dyspozycyjność minimum 100 godzin miesięcznie),
  • chęć zdobycia nowych umiejętności i poszerzenia wiedzy.

Oferujemy:

  • umowa o praktykę absolwencką (3mce), później umowa zlecenie,
  • praca w miłej atmosferze w młodym zespole,
  • doświadczenie,
  • elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez portal olx.pl.

  • Dodane o 09:47, 11 września 2020
  • Wyświetleń:4002
  • ID ogłoszenia: 620514499

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie, Stare Miasto