To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Ustroń.

Praca w Biurowcu z językiem angielskim - Ostrava

Ustroń, cieszyński, Śląskie Dodane o 05:01, 2 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 493784638
3 500 - 4 000 zł/mies.

KONSULTANT DS. ASSISTANCE TRAVEL
Miejsce pracy: Ostrava (dofinansowujemy dojazdy do pracy!)

Twoje obowiązki:

- Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od Klientów
potrzebujących pomocy assistance w podróży
- Weryfikacja danych oraz zakresu ubezpieczenia Klienta
- Organizacja pomocy medycznej przy użyciu naszej rozbudowanej
sieci usługodawców
- Współpraca z zagranicznymi filiami Grupy AXA Partners na całym
świecie

Nasze oczekiwania

- Minimum średnie wykształcenie
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek
konieczny
- Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
- Dobra dykcja oraz swoboda w komunikacji telefonicznej
- Dyspozycyjność i elastyczność w związku z pracą zmianową
(biuro czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu)
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

- Przyjazny zespół, który wspiera wiedzą i dobrym słowem
- Pewność, że każdy dzień przyniesie nowe wyzwania
- Umowę o pracę od początku zatrudnienia
- Stałą pensję, premie oraz inne dodatki do wynagrodzenia (m.in. za
znajomość trzeciego języka płacimy dodatkowo nawet do 3000
CZK)
- Wypasiony pakiet benefitów (m.in. dopłata do paliwa, kupony
lunchowe, dofinansowanie nauki języków, zniżki na ubezpieczenia,
zdrowe owoce w biurze oraz pyszną kawę bez limitu)
- Szkolenie wstępne, podczas którego wszystkiego Cię nauczymy
- Elastyczne godziny pracy, zgodnie z grafikiem
- Komfortowe warunki pracy bez uciążliwego dress codu
- Niezapomniane spotkania integracyjne w wielokulturowym
środowisku

Wyświetleń:369
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika AXA Partners

Brak zdjęcia

Konsultant ds. Assistance Travel - praca w Ostravie

Obsługa klienta / call center

10 gru

od 3 500 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika