To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Łaziska Górne.

Praca w Biurowcu z językiem angielskim - Ostrava

Łaziska Górne, mikołowski, Śląskie, Brada Dodane o 03:57, 2 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 493784365
3 500 - 4 000 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

KONSULTANT DS. ASSISTANCE TRAVEL
Miejsce pracy: Office Park Nová Karolina, Ostrava (dofinansowujemy dojazdy do pracy!)

Twoje obowiązki:

• Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od Klientów
potrzebujących pomocy assistance w podróży
• Weryfikacja danych oraz zakresu ubezpieczenia Klienta
• Organizacja pomocy medycznej przy użyciu naszej rozbudowanej
sieci usługodawców
• Współpraca z zagranicznymi filiami Grupy AXA Partners na całym
świecie

Nasze oczekiwania:

• Minimum średnie wykształcenie
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
• Dobra dykcja oraz swoboda w komunikacji telefonicznej
• Dyspozycyjność i elastyczność w związku z pracą zmianową
(biuro czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu)
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

• Umowę o pracę na okres 1 roku z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
• Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie stałe oraz premia kwartalna uzależniona od wyników pracy).
• Benefity m.in.: dofinansowanie dojazdów do pracy oraz bony żywieniowe (110 CZK za dzień pracy).
• Profesjonalny system szkoleń wstępnych dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz stanowiska - nie musisz posiadać doświadczenia Assistance - wszystkiego Cię nauczymy.
• Możliwość uczestnictwa w kursach językowych oraz realne możliwości wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy.
• Możliwość rozwoju osobistego w wybranym kierunku dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom, projektom cross-funkcyjnym i awansom wewnętrznym.
• Dysponujemy ogromną powierzchnią w nowoczesnym biurowcu w centrum Ostrawy a w nim m.in. komfortowe i ergonomiczne miejsca pracy, owocowe środy, pyszna kawa bez ograniczeń, strefy relaksu oraz coffe table przeznaczony na spotkania grupowe przy kawie
• Wysoka kultura organizacyjna (przyjazna atmosfera, akcje charytatywne, spotkania i eventy integracyjne).
• Luźne podejście do dress codu

Nie czekaj, aplikuj już dziś!!

Wyświetleń:313
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika AXA Partners

Brak zdjęcia

Praca z językiem angielskim - konsultant telefoniczny - Ostrava

Obsługa klienta / call center

wczoraj
11:01

od 3 500 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

wczoraj
10:59

wczoraj
10:58

wczoraj
10:26

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika