To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Kielce.

Praca przedstawiciel handlowy

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 15:00, 17 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 495769964
3 000 - 6 000 zł/mies.

TES Spółka z o.o. w Daleszycach koło Kielc producent własnej marki materiałów budowlanych zatrudni przedstawicieli handlowych z terenu woj. świętokrzyskiego

Twój cel

Zaangażowanie + Wyniki = Szybki Awans

Twoje zadania

  • rozwój sprzedaży produktów oraz doradztwo techniczne
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie trwałych, dobrych relacji z klientami
  • zdobywanie informacji o planach i potrzebach klientów
  • realizacja planów sprzedaży
  • bieżące raportowanie pracy

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie handlowe we współpracy z klientami
  • znajomość rynku materiałów budowlanych mile widziana
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność organizowania własnej pracy
  • realizacja założonych celów
  • nie posiadanie oporów przed własną sprzedażą

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie – wysoka podstawa + premia zależna od Twoich indywidualnych wyników
  • podstawową  bazę klientów
  • samodzielność w wykonywanej pracy
  • kursy i szkolenia
  • samochód, laptop z nieograniczonym internetem, smartfon na dwie karty SIM
  • bony świąteczne i paczki dla dzieci
  • nagrody za staż pracy

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku

                                                          ,,dodaj załącznik’’

                             Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli o ochronie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji ogłoszonego 20 listopada 2018r i prowadzonego przez TES Spółka z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Podstawa prawna: pkt 32,pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE-Dz.U. UE. L z 2016r. Nr 119, str. 1

Wyświetleń:4093