Praca, Play Poznań [Doradca Biznesowy]

3 000 - 7 000 zł/mies.

Szanowni Państwo,

Firma PLAY4MIX Sp. z o.o. zmienia perspektywę!

Autoryzowany Partner Play poszukuje osób na stanowisko:

> > > DORADCA BIZNESOWY PLAY < < <

Numer referencyjny: POZ/2018

Miejsce pracy: POZNAŃ

Opis stanowiska:

-Pozyskiwanie Klientów Biznesowych oraz sprzedaż produktów i usług Operatora PLAY

-Utrzymanie i rozwój relacji z klientami

-Prowadzenie negocjacji handlowych

-Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w PLAY

-Monitorowanie działań konkurencji

-Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji -Realizacja nakładanych parametrów

Oferujemy:

-motywujący system wynagrodzeń

-możliwość rozwoju zawodowego -możliwość awansu i prowadzenia własnej grupy sprzedażowej -wsparcie przy rozpoczynaniu współpracy

-profesjonalne szkolenia

Wymagania:

-doświadczenia w branży telekomunikacyjnej lub na podobnym stanowisku

-prowadzenia własnej działalności lub gotowości do jej założenia

-zaangażowania, elastyczności i dyspozycyjności

-mile widziana znajomość lokalnego rynku biznesowego i specyfikacji pracy z klientem biznesowym

Ty + PLAY4MIX = UKŁAD IDEALNY!

CV prosimy przesyłać w formie odpowiedzi na ogłoszenie korzystając z olx.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informujemy również, że odpowiadając na to ogłoszenie potwierdzacie Państwo zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – dalej RODO.

Pełna treść klauzuli zgodnie z obowiązkiem informacyjnym dostępna jest pod tym linkiem: http://www.play4mix.pl/_rodo/rekrutacja/adb.pdf

  • Dodane o 12:55, 4 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:1569
  • ID ogłoszenia: 574886638

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Ogłoszenia użytkownika Marcin