Obserwuj

Praca, oferty pracy, dam pracę mechanik

Góra Kalwaria, piaseczyński, Mazowieckie Dodane o 02:26, 15 listopada 2018, ID ogłoszenia: 259459371
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Nowo otwarty serwis samochodów ciężarowych i dostawczych w miejscowości Góra Kalwaria

Zatrudni
Mechaników i,Elektryka samochodowego

Wulkanizatora

Miejsce pracy: Góra kalwaria

Naprawa samochodów ciężarowych i dostawczych,
Firma mieści się w Góra Kalwaria
System pracy od 8-16 i od poniedziałku do piątku + jedna sobota.

Opis stanowiska:
•Diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych, elektromechanicznych i elektrycznych,
•Prowadzenie dokumentacji warsztatowej – wypełnianie zleceń,
•Przeprowadzanie przeglądów okresowych pojazdów

Wymagania:
•Doświadczenie, znajomość budowy samochodów
•Sumienność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:
•Umowa o pracę,
•Praca w stabilnej firmie,
•Motywujący system wynagrodzeń,
•Miła atmosfera,
•Praca w młodym, dynamicznym zespole,
•Dostęp do specjalistycznych narzędzi serwisowych.
MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA
tel 505 - pokaż numer telefonu -

Hа работу приглашаются механик и электрик по грузовым машинам гарантируем достойную оплату оформление карта побыту либо воеводское приглашение прямой работодатель Bаршава + 485 - pokaż numer telefonu -

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

5 000 - 7 000 zł/mies.

Góra Kalwaria, piaseczyński, Mazowieckie

Pokaż na mapie