Obserwuj

Praca, oferty pracy, dam pracę mechanik

Pruszków, pruszkowski, Mazowieckie Dodane o 10:39, 21 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 259459371
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

And Truck Serwis Samochodów Ciężarowych

Firma istnieje od czternastu lat. zajmuje się naprawą samochodów ciężarowych i dostawczych
Zatrudni
Mechanika,Elektryka samochodowego

Miejsce pracy: Pruszków

Naprawa samochodów ciężarowych i dostawczych,
Firma mieści się w Pruszkowie
System pracy od 8-16 i od poniedziałku do piątku + jedna sobota.

Opis stanowiska:
•Diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych, elektromechanicznych i elektrycznych,
•Prowadzenie dokumentacji warsztatowej – wypełnianie zleceń,
•Przeprowadzanie przeglądów okresowych pojazdów

Wymagania:
•Doświadczenie, znajomość budowy samochodów
•Sumienność w wykonywaniu zadań.
Zatrudnimy również do przyuczenia zawodu

Oferujemy:
•Umowa o pracę,
•Praca w stabilnej firmie,
•Motywujący system wynagrodzeń,
•Miła atmosfera,
•Praca w młodym, dynamicznym zespole,
•Dostęp do specjalistycznych narzędzi serwisowych.
MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA
tel 505 - pokaż numer telefonu -

Hа работу приглашаются механик и электрик по грузовым машинам гарантируем достойную оплату оформление карта побыту либо воеводское приглашение прямой работодатель Bаршава + 485 - pokaż numer telefonu -

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Andrzej

Piec do ogrzewania na olej przepracowany lub opałowy.

3 800 zł

Do negocjacji
Kolumna kierownicza MAN

Dostawcze i Ciężarowe

14 sie

1 200 zł

Resory przód oryginał MAN

14 sie

450 zł

oś saf

oś saf

14 sie

650 zł

Aluminiowy zbiornik paliwa

14 sie

1 200 zł

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
5 000 - 7 000 zł/mies.

Pruszków, pruszkowski, Mazowieckie

Pokaż na mapie