To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Wrocław.

PRACA od zaraz - biuro - pracownik biurowy obsługa klienta

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 19:20, 11 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 241897093
1 800 - 2 500 zł/mies.

UWAGA : TO NIE JEST PRACA DLA CUDZOZIEMCÓW.
UWAGA: Wszelkie informacje dodatkowe proszę umieszczać w treści CV a nie w wiadomościach na OLX, gdyż nie są one czytane.

VEX to firma windykacyjna.
Nie jesteśmy korporacyjnym molochem.
Nie jesteśmy open space call center.
Dla nas najważniejszy jest człowiek i budowanie z nim dobrych relacji.

Nie masz doświadczenia? To świetnie!
Właśnie CIEBIE szukamy!
Wszystkiego Cię NAUCZYMY!

SZUKAMY 11 OSÓB, z którymi podpiszemy umowy w tym miesiącu!

Poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Biurowy w Biurze Windykacji, którzy będą zajmować się pracą w naszym klimatyzowanym biurze na 6-stym piętrze, biurowca FAT na ul. Grabiszyńskiej.

Pracujemy w systemie zmianowym od 7:00 oraz od 14:00, także w soboty. Praca zarówno na umowę o pracę, a także na umowę zlecenie (jak Ci wygodniej) - zmiany danego dnia mogą mieć 7, 8 lub 9 godzin, czasami 10 - ale wtedy w inny dzień pracuje się krócej niż 8 godzin. Za przepracowaną sobotę przypada dzień wolny w tygodniu - ilość godzin do przepracowania w miesiącu determinuje kodeks pracy.

UWAGA: Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

1. Odbieranie telefonów przychodzących i prowadzenie rozmów zgodnie z przyjętymi wytycznymi

2. Wykonywanie połączeń telefonicznych do Klientów firmy i osób trzecich

3. Poznawanie sytuacji finansowej i rodzinnej klientów

4. Dobór najlepszych rozwiązań, ofert, ugód dla klientów

5. Sporządzanie notatek z przeprowadzonych rozmów i zaproponowanych rozwiązań

6. Przygotowywanie korespondencji do Klientów

Wymagania:
1. Umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem oraz badania potrzeb i sytuacji Klienta

2. Dobra znajomość obsługi komputera, telefonu stacjonarnego oraz komórkowego

3. Znajomość programu Open Office lub Microsoft Word

Oferujemy:
1. Szkolenia wewnętrzne, na których wszystkiego Cię nauczymy!

2. Szkolenia zewnętrzne (także wyjazdowe) z renomowanymi firmami szkoleniowymi w Polsce!

3. Elastyczny grafik (jeden tydzień na pierwszą zmianę, kolejny na drugą)

4. Możliwość rozwoju zawodowego, uzyskania referencji

5. Wynagrodzenie:
a) Podstawowe (zasadnicze) liczone za godzinę pracy - 14zł brutto za godzinę.
b) Premia uznaniowa za ponadprzeciętne zaangażowanie
c) Premia wskaźnikowa za realizację wyznaczonych celów ilościowych
d) Premia jednostkowa za realizację celów kwotowych
e) Konkursy i nagrody, w których wygrać można dodatkowe pieniądze, nagrody rzeczone, bilety do kina/teatru/koncerty, albo wycieczki.
f) Premia dla pracownika kwartału
g) Premia "Trzynastka" dla pracowników, którzy przepracowali u nas przynajmniej pełne 12 miesięcy

6. Po przepracowanych pełnych 12 miesiącach dodatkowe korzyści:
a) ubezpieczenie grupowe
b) karnety na siłownie/fitnes/multisport
c) inne

6. Umowa o pracę po spełnieniu wymagań po okresie próbnym, a jeśli wolisz to umowa zlecenie (min. 150 godzin miesięcznie do pracy).

UWAGA: Jeżeli zdarzy się tak, że w ciągu 90-dniowego okresu próbnego nie zdążysz osiągać oczekiwanych do umowy o pracę rezultatów swojej pracy to zostanie Ci zaproponowany kolejny okres na umowie zlecenie do czasu, aż spełnisz normy ilościowe i jakościowe.

UWAGA: Spotkania rekrutacyjne będą umawiane w okresie 14-30 LISTOPADA 2018

UWAGA 2: Plik z cv prosimy nazwać swoim imieniem i nazwiskiem, a nie "cv.doc"

UWAGA 3: PRACA TAKŻE DLA OSÓB Z ORZEKNIĘTĄ CZĘŚCIOWĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ. Uwaga budynek nie jest przystosowany dla wózków inwalidzkich.

Wyświetleń:176585