To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Praca Niemcy (Erfurt) Elektronik/ Elektryk/ Energetyk z niemieckim

10 000 - 13 000 zł/mies.

Jesteśmy niemiecką firmą działąjcą na rynku od ponad 30 lat. Gwarantujemy stałą niemiecką umowę o pracę, godne zarobki oraz godne warunki pracy

Stanowisko : Elektryk/ Elektronik / Energetyk

Miejsce pracy: Erfurt

Opis stanowiska:

- czytanie rysunku technicznego

- prace elektryczne i elektroniczne przy szafach sterowniczych, maszynach i elektronarzedziach

- prace konserwatorskie

Wymagania:

-co najmniej komunikatywna znajomosc języka niemieckiego – wymóg konieczny

-wykształcenie kierunkowe jako elektryk, elektronik, lub energetyk

-umiejetnosc obslugiwania elektronarzedzi

- wieloletnie doświadczenie w zawodzie

- świadectwo ukończenia szkoły

- prawo jazdy kat. B

- umiejetnosc czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

- stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 2000€/ miesiac+ darmowe zakwaterowanie

- ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny

- ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma

- płatny urlop 24 – 30 dni w roku

- bonusowe wynagrodzenie na świeta i urlop

- opieka polskojęzyczna przez cały okres zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny od poniedzialku do piatku w godzinach od 8:00- 16:00 pod numerem 493 - pokaż numer telefonu - 78510

  • Dodane o 15:19, 20 maja 2020
  • Wyświetleń:671
  • ID ogłoszenia: 605954152

Ogłoszenia użytkownika AIDe PersonalService