To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Kujawsko-pomorskiem.

PRACA na wakacje

Bydgoszcz Dodane o 14:19, 3 lipca 2017, ID ogłoszenia: 329370562

Studencie/Maturzysto

Jeżeli:

- potrzebujesz pieniędzy na wakacje

- chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta

- cenisz sobie dobrą atmosferę

Ovista Group prowadzi prestiżowe kampanie w obszarze Call Center w Bydgoszczy.

Nasi konsultanci korzystają z różnych szkoleń, które dla rozpoczynających karierę zawodową oferuje niewiele branż. Praca w Ovista Group bywa pierwszym krokiem w karierze na wielu stanowiskach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy: lider zespołu, koordynator projektu, trener czy specjalista ds. HR.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

· telefoniczna optymalizacja rachunków za gaz.

· udzielanie informacji o aktualnych ofertach i promocjach

· dbanie o najwyższy standard obsługi oraz wizerunek firmy

Oferujemy

· pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 (WOLNE WEEKENDY)

· stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie

· atrakcyjny system wynagradzania (13 zł/h + premie+ konkursy motywacyjne)

· możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

CV proszę wysyłać za pomocą formularza rekrutacyjnego lub zadzwoń jeśli masz pytania 723 - pokaż numer telefonu -

Wyświetleń:13