To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łódź.

Praca na produkcji na trzy zmiany

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 12:18, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 489177055
2 900 - 3 200 zł/godz.
Poszukujesz prostej, dobrze płatnej pracy produkcyjnej? Dobrze trafiłeś. Nie wymagamy ani doświadczenia ani zdolności manualnych.
Rekrutacja jest prowadzona na stanowisko: Operator Procesu Polerowania
Jest to praca przy polerowaniu elementów aluminiowych.
System pracy to trzy zmiany lub 4 brygady – jak wolisz.
Lokalizacja: Łódź – ul. Graniczna 64/66

Zadania:
• polerowanie komponentów aluminiowych,
• przygotowanie detali do dalszego procesu,
• dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość zatrudnienia na stałe już po 3 m-cach pracy,
• wynagrodzenie brutto 17zł / h
• premia jakościowa do 300 zł brutto
• dodatek za każdą godzinę nocną
• w przypadku systemu 4 brygadowego – kolejna premia za pracę w tym systemie
• pakiety benefitowe
• opieka konsultanta Randstad na terenie zakładu pracy

Czego oczekujemy:
• Motywacji do pracy w systemie 3zmianowym albo 4brygadowym
• Gotowości do pracy w porze nocnej

Jak zaaplikować:
• Zapraszamy na drzwi otwarte. Odbędą się we wtorek 23 października o godzinie 10 w firmie Hydro. Adres: Łódź – Graniczna 64/66
• Jeżeli nie chcesz czekać do wtorku – zadzwoń pod numer 697 - pokaż numer telefonu - lub wyślij sms o treści „praca” – oddzwonimy!
Wyświetleń:1059
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Piotr

pracownik produkcyjny

Produkcja

dzisiaj
15:22

Technik Serwisu

Mechanik / blacharz / lakiernik

14 sty

Process Quality Engineer