Obserwuj

Praca na magazynie -Słubice (waw)

Słubice, słubicki, Lubuskie Dodane o 11:41, 30 listopada 2018, ID ogłoszenia: 440150587
GRUPA AKCJA JOB
LIBRA EUROPE- Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej wykonywaniem czynności jako:
czynności magazynowe
Miejsce: Słubice

Zadania:
• Kompletacja zamówień z pomocą sknera ręcznego
• Przyjmowanie i wydawanie towaru klientom oraz kierowcom
• Prace magazynowe

Wymagania:
• Dobrą kondycję fizyczną
• Umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• 3 zmianowy system pracy
• Wynagrodzenie zawsze 10-tego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Olga

Brak zdjęcia

Spawacz Zbrojeń Francja

Praca za granicą

dzisiaj
10:34

Rozładunek Tirów - Pyskowice