Obserwuj

Praca manualna od ZARAZ

Wołomin, wołomiński, Mazowieckie Dodane o 14:36, 28 listopada 2018, ID ogłoszenia: 404424701

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta:

Pracowników Produkcji ze zdolnościami manualnymi
Lokalizacja Wołomin (NIEDALEKO GALERII HANDLOWEJ)

POLECAJ NAS I ZGARNIAJ DODATKOWE PREMIE!

Oferujemy:
- Pracę od zaraz w miłej atmosferze;
- Terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca;
- UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ (płatne urlopy);
- Pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22, od poniedziałku do piątku;
- Bardzo dobre warunki pracy.

Opis stanowiska:
- Proste prace manualne związane z montażem wiązek kablowych;
- Pakowanie i kontrola jakościowa wykonanych wiązek kablowych.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracach produkcyjnych;
- Zdolności manualne;
- Precyzja;
- Dobry wzrok;
- Zaangażowanie i chęci do pracy;
- Umiejętność pracy w zespole;

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV poprzez OLX, lub wysłanie sms'a o treści WOŁOMIN na nr tel. 519 - pokaż numer telefonu -

Zgodnie z obowiązującym prawem Benett PEOPLE Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Benett People

Brak zdjęcia

Praca w drukarni

Produkcja

6 gru

od 3 600 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

Magazynier

Magazynier

12 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Wołomin, wołomiński, Mazowieckie

Pokaż na mapie