Praca Kasjer/Sprzedawca Sosnowiec Kazimierz, Pogoń

Firma JS sp. z o.o. działająca w branży spożywczej - sklepy Lewiatan zatrudni pracowników na stanowisko Kasjer/Sprzedawca w miejscowości Sosnowiec: dzielnica Zagórze, Pogoń,
Opis stanowiska:
- obsługę kasy fiskalnej,
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
- rozładunek dostaw towarów, układanie towarów
- dbanie o estetyczny wygląd sklepu, ekspozycję towarów o - profesjonalną informację dla klienta.
Wymagania:
Wykształcenie minimum zawodowe (mile widziany profil handlowy),
Rzetelność i uczciwość,
Wysoka motywacja do pracy,
Doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej
Oferujemy:
- wynagrodzenie od 2100 netto;
- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
- Umowę na pełen etat,
- Możliwość podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
- Duże możliwości awansów wewnętrznych.
W przekazanym CV prosimy o umieszczenie następującego zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

  • Dodane o 08:01, 5 maja 2020
  • Wyświetleń:18705
  • ID ogłoszenia: 256689003

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Sosnowiec, Śląskie

Ogłoszenia użytkownika J-S SP.